logo male  Zakończenie roku szkolnego 2014/2015

2513 czerwca 2015 roku oficjalnie zakończyliśmy rok szkolny 2014/2015. Tego dnia w auli Aberdeen Grammar School odbyła się akademia, podczas której zostały rozdane nagrody i wyróżnienia dla uczniów, którzy w tym roku szkolnym wykazali się największą determinacją w pogłębianiu i systematyzowaniu swojej wiedzy na temat języka i kultury Polski.

Oprawę artystyczną stanowił opracowany przez naszych nauczycieli i uczniów występ zatytułowany ,,Witajcie w naszej bajce”. Na scenie wystąpili wszyscy uczniowie naszej szkoły, prezentując przygotowane przez siebie wiersze i piosenki należące do polskiej klasyki dziecięcej.

Podczas akademii pożegnaliśmy również kolejnych absolwentów szkoły. Po raz pierwszy odchodzili uczniowie, którzy byli z nami od samego początku istnienia szkoły i przeszli pełny cykl edukacyjny.