logo male   Msza święta kończąca rok szkolny

24W niedzielę 14 czerwca w katedrze St. Mary’s została odprawiona msza, podczas której nauczyciele, uczniowie i ich rodzice dziękowali Bogu za wszelkie łaski i opiekę, jaką roztacza nad Polską Szkołą.

Mszę prowadził nasz duszpasterz ks. Tomasz Klin, a w ramach kazania uczniowie przygotowali scenkę, prezentującą ich postępy w nauce.

Po mszy świętej Pani Dyrektor podsumowała miniony rok szkolny i rozdała nagrody i wyróżnienia dla pracowników szkoły.

Miłym akcentem były składane przez uczniów podziękowania dla nauczycieli. W imieniu całego Grona Pedagogicznego bardzo dziękujemy za życzenia, kwiaty i wszelkie miłe gesty.