logo male   Zbiórka środków dla Pani Dagmary.

dagmaraPolska Szkoła organizuje zbiórkę dla naszej nauczycielki Dagmary Migały, wychowawcy klasy 2a w ubiegłym roku. Nasza koleżanka została zarażona przez kleszcza i cierpi na boreliozę. Niestety choroba ta została późno wykryta i poczyniła duże szkody w jej organizmie. Kuracja jest bardzo kosztowna. Dagmara ma przewidziane rozpoczęcie leczenia w Niemczech, do którego już się przygotowuje, stosując odpowiednią dietę. W najbliższą sobotę w naszej szkole dzieci otrzymają woreczki z napisem ‘Dla Dagmary’. Prosimy, abyście Państwo włączyli się w akcję organizowaną przez szkołę i przez cały tydzień zbierali drobne pieniądze do tych woreczków. W kolejną sobotę 19.09, woreczki zostaną zebrane przez wychowawców a środki przekazane Dagmarze na leczenie. Udział w akcji jest całkowicie dobrowolny, ale z góry dziękujemy za Waszą pomoc i ofiarność. Dziękuję też tym, którzy wpłacili już datki na ten cel za pośrednictwem strony: www.gofundme.com/dagmara.