• Aberdeen Harlaw Academy Albyn Pl,
  • Aberdeen AB10 1RG.
  • Aberdeen Grammar School Skene St,
  • Aberdeen AB10 1HT
  • Masz pytania? Napisz:
  • forycka@gmail.com

Informacje

Bezpieczeństwo

Aberdeen City Council oraz dyrekcja szkoły apelują o niewchodzenie rodziców i / lub rodzeństwa nieuczęszczającego na zajęcia do budynku szkoły. Wchodzić tam mogą tylko uczniowie. Wyjątek stanowią rodzice, którzy przychodzą na dyżur Rady Rodziców, dyrekcji lub wychowawcy.

W Aberdeen Grammar School przed zajęciami prosimy o zgromadzenie się przed szkołą. O godzinie 10:00 nauczyciele i opiekunowie przejmą opiekę nad dziećmi i zaprowadzą je do pomieszczeń lekcyjnych. Dzieci z klas 0-1 odprowadzane są i odbierane z tyłu budynku (jest tam odpowiedni, duży parking), dzieci z klas 2 odprowadzane są i odbierane z przodu budunku, przed pomnikiem.

W Harlaw Academy dzieci udają się od razu do budynku szkoły, do Assemby Hall, z którego to odbierane są przez nauczycieli. Szkoła otwarta jest w każdą sobotę od godz. 9:00 i od tego czasu można już dzieci przyprowadzać do szkoły. Dzieci będą odprowadzane przed budynek i stąd odbierane po zajęciach przez rodziców. Na prośbę rodziców oraz po podpisaniu odpowiedniego potwierdzenia dzieci mogą same wychodzić ze szkoły i podchodzić do zaparkowanych samochodów, wówczas dyrekcja szkoły nie odpowiada za bezpieczeństwo dziecka.

Apelujemy do rodziców o ścisłe przestrzeganie tych zasad przez cały rok szkolny. Rodziców prosimy również o opiekę nad dziećmi przed budynkiem szkoły.

Przypominamy, że z budynków korzystają również inne szkoły. Dzieci powinny przynieść do szkoły lunch oraz napój (na przerwach dzieci udają się do jadalni). W szkole nie używamy obuwia zmiennego.

Statystyka

0+

Uczniów

0

Klas

0

Nauczycieli

0+

Opiekunów